Jednostka o wyjątkowo stabilnej konstrukcji, przeznaczonej do wędkarstwa i rekreacji. V420 Fisker posiada certyfikat IMCI – wydany przez International Marine Desertification Institute, zaświadczający o przeprowadzonym badaniu na wyporność, pływalność oraz niezatapialność badanej jednostki.
V420 Fisker zmieści 4-osobową załogę, a relingi w wyposażeniu opcjonalnym, zwiększą poczucie bezpieczeństwa na łodzi.
Ze względu na zróżnicowany czas realizacji, po dokonaniu zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia oraz realizacji zamówienia.
tel : +48 693 480 999
Jako jedyny dealer Valory Boats w Polsce zachęcamy do kontaktu mailowego. Chętnie przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę.
valorydealer@bartpromarine.pl
| STANDARDOWE WYPOSAŻENIE | WYPOSAŻENIE OPCJONALNE |
|
Wiosła drewniane 2 szt. (2,4 m/2,7m) |
| Dulki 2 szt. | |
| Relingi 4 szt. | |
| Konsola | |
| Układ kierowniczy | |
| Kierownica | |
| Zmiana koloru poszycia | |
| Zmiana koloru pokładu |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
| Długość: | 4,20 m |
| Szerokość: | 1,70 m |
| Zanurzenie : | 0,15 m |
| Załoga: | 4 |
| Max silnik: | 15 KM |
| Rodzaj silnika : | Silnik zaburtowy |
| Kolumna: | S. |
| Waga : | 230 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Angielska