V 475
V 475 to łódź typu OPEN, która swoim kształtem łączy styl klasyczny z nowoczesnym wnętrzem. Idealna do wypoczynku na wodach przybrzeżnych i śródlądowych. Wyposażona w konsolę boczną z schowkami. Obszerne wnętrze pozwala na korzystanie z łodzi nawet ośmiu osobom na wygodnych tapicerkach, będących w standardowym wyposażeniu.
- Producent: VALORY BOATS
-
Dostępność:
Jest
-
- Cena netto: 22 723,58 zł 27 950,00 zł
- szt.
Ze względu na zróżnicowany czas realizacji, po dokonaniu zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia oraz realizacji zamówienia.
tel : +48 693 480 999
Jako jedyny dealer Valory Boats w Polsce zachęcamy do kontaktu mailowego. Chętnie przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę.
valorydealer@bartpromarine.pl
| STANDARDOWE WYPOSAŻENIE | WYPOSAŻENIE OPCJONALNE |
|
|
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
| Długość: | 4,75m |
| Szerokość: | 1,85 m |
| Zanurzenie : | 0,25 m |
| Załoga: | 6 |
| Max silnik: | 39 KM |
| Rodzaj silnika : | Silnik zaburtowy |
| Kolumna: | L. |
| Waga : | 350 kg |
| Kategoria : | C |
| Max obciążenie: | 450 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Angielska