V 480
VALORY V 480 to klasyczny sloep z wygodnym i przestronnym wnętrzem. Standardowo wyposażony w konsolę centralną i piękną tapicerkę. Doskonale sprawdza się zarówno na wodach przybrzeżnych, jak i śródlądowych. V 480 ma klasyczną konstrukcję kadłuba z bardzo dużymi szerokimi i wysokimi bokami. Ozdobna linka nadaje klasyczny styl. W sprzedaży od listopada 2020.
- Producent: VALORY BOATS
-
Dostępność:
Jest
-
- Cena netto: 21 951,22 zł 27 000,00 zł
- szt.
Ze względu na zróżnicowany czas realizacji, po dokonaniu zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia oraz realizacji zamówienia.
tel : +48 693 480 999
Jako jedyny dealer Valory Boats w Polsce zachęcamy do kontaktu mailowego. Chętnie przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę.
valorydealer@bartpromarine.pl
| STANDARDOWE WYPOSAŻENIE | WYPOSAŻENIE OPCJONALNE |
|
|
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
| Długość: | 4,70 m |
| Szerokość: | 1,92 cm |
| Zanurzenie : | 0,30 m |
| Załoga: | 6 |
| Max silnik: | 39 KM |
| Rodzaj silnika : | Silnik zaburtowy |
| Kolumna: | L |
| Waga : | 350 kg |
| Kategoria : | C |
| Max obciążenie: | 450 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Angielska