V 550 OPEN
V550 OPEN SPORT to łódź posiadająca idealny rozmiar. Świetna na wycieczki jednodniowe z całą rodziną. Konsola środkowa zapewnia łatwy dostęp w każde miejsce na łodzi. Centralnie usytuowana – zapewnia bezkolizyjną komunikację.
Łódź została zaprojektowana z wysokimi relingami, poręczami i głębokim kokpitem zapewniając najwyższe bezpieczeństwo.
Linia OPEN SPORT szczyci się dużą wszechstronnością. Łódź idealna dla osób zainteresowanych sportami wodnymi, rejsami z przyjaciółmi lub po prostu wygrzewaniem się na słońcu.
- Producent: MERCURY
-
Dostępność:
Jest
-
- Cena netto: 38 780,49 zł 47 700,00 zł
- szt.
Ze względu na zróżnicowany czas realizacji, po dokonaniu zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia oraz realizacji zamówienia.
tel : +48 693 480 999
Jako jedyny dealer Valory Boats w Polsce zachęcamy do kontaktu mailowego. Chętnie przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę.
valorydealer@bartpromarine.pl
| STANDARDOWE WYPOSAŻENIE | WYPOSAŻENIE OPCJONALNE |
|
|
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
| Długość: | 5,60 m |
| Szerokość: | 2,35 m |
| Zanurzenie : | 0,30 m |
| Załoga: | 6 |
| Max silnik: | 115 KM |
| Rodzaj silnika : | Silnik zaburtowy |
| Kolumna: | L. |
| Waga : | 680 kg |
| Kategoria : | C |
| Max obciążenie: | 500 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Angielska