V 630 Sundeck
V630 SUNDECK
Valory Sport V630 Sundeck to duża i stabilna jednostka o długości 6,30 metra. Stworzony do rejsów, sportów wodnych i zabawy na słońcu. Duży dziobowy pokład słoneczny. Konsola została zintegrowana z boku, dzięki czemu na pokład prowadzi duże wejście. Na pokładzie słonecznym z łatwością zmieszczą się 3 osoby. Wysokie relingi dziobowe zapewniają bezpieczną żeglugę. W nocy kabina zamienia się w przytulne miejsce, w którym można spędzić noc na łodzi i wykorzystać ją na mile wieczory w zatoce. Łódź można wyposażyć w dodatkowy fotel oraz wiele dodatkowych funkcji.
- Producent: MERCURY
-
Dostępność:
Jest
-
- Cena netto: 59 349,59 zł 73 000,00 zł
- szt.
Ze względu na zróżnicowany czas realizacji, po dokonaniu zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia oraz realizacji zamówienia.
tel : +48 693 480 999
Jako jedyny dealer Valory Boats w Polsce zachęcamy do kontaktu mailowego. Chętnie przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę.
valorydealer@bartpromarine.pl
| STANDARDOWE WYPOSAŻENIE | WYPOSAŻENIE OPCJONALNE |
|
|
|
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
| Długość: | 6,30 m |
| Szerokość: | 2,48m |
| Zanurzenie : | 0,35m |
| Załoga: | 6 |
| Max silnik: | 175 KM |
| Rodzaj silnika : | Silnik zaburtowy |
| Kolumna: | L |
| Waga : | 900kg |
| Kategoria : | C |
| Łóżko : | 2 + 1 os. |
| Wysokość w kabinie : | 1,20 m |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Angielska